Strona główna
Dom
Tutaj jesteś
Dom odziez reklamowa

Odzież reklamowa dla firm. Jakie rodzaje ubrań warto wybrać?

Data publikacji 4 marca, 2022

Myślisz o zakupieniu odzieży reklamowej dla swojej firmy? Asortyment jest spory. Na co warto się zdecydować? Zobacz, jakie ubrania reklamowe warto zakupić, by skutecznie promować swój biznes.

Kiedy warto zainwestować w ubrania reklamowe?

Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się dzisiaj na personalizowane produkty. Wśród nich znajdują się także ubrania, które po opatrzeniu logo firmy mogą skutecznie ją promować.

Ubrania reklamowe mają bardzo szerokie zastosowanie i mogą sprawdzić się w wielu branżach. Doskonale nadają się one dla firm, których pracownicy noszą odzież roboczą, na przykład w branży budowlanej, wykończeniowej czy transportowej. Również dobrze sprawdzają się one w innych obszarach, gdzie ubrania tego typu nie są obowiązkiem, na przykład w handlu albo w usługach.

Zainwestowanie w ubrania reklamowe jest związane z licznymi korzyściami, które można osiągnąć stosunkowo niskim kosztem. Warto wskazać między innymi na większą rozpoznawalność firmy, na budowę jej pozytywnego wizerunku wśród klientów i kontrahentów czy też na większe zadowolenie pracowników.

Warto też podkreślić, że odzież reklamowa świetnie sprawdza się jako gadżet przekazywany klientom i kontrahentom, na przykład w ramach akcji promocyjnych oraz konkursów.

Rodzaje odzieży reklamowej

Do kategorii odzieży reklamowej zaliczane są różne rodzaje produktów:

  • koszulki t-shirt – najczęściej kupowana odzież reklamowa o wszechstronnym zastosowaniu
  • koszulki polo – elegancka alternatywa dla zwykłych t-shirtów
  • bluzy – opatrzone logo są bardzo popularnym gadżetem wśród firm i ich klientów.
  • kurtki – zapewniają wysoki komfort podczas niesprzyjających warunków pogodowych
  • czapeczki – popularne czapeczki z daszkiem, ale również czapki zimowe

W powyższych wariantach dostępna jest również odzież reklamowa Promostars, która cieszy się dużym powodzeniem wśród firm ze względu na swoją wysoka jakość i różnorodne kroje i kolory.

Ubrania reklamowe – jak dobrać te najlepsze?

Wybierają odpowiednie ubrania reklamowe dla firmy, warto pamiętać o tym, by dopasować je do warunków, w których mają być one użytkowane, a także do pracowników, którzy mają ich używać.

Odpowiednie ubrania reklamowe dla pracowników powinny charakteryzować się wysoką jakością – wytrzymałością, trwałością i powinny zapewniać podstawową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, między innymi chłodem. Nie warto więc wybierać najtańszych ubrań, ponieważ mogą one również negatywnie świadczyć o firmie.

Jakość ma również duże znaczenie wtedy, gdy kupuje się ubrania, które mają być wykorzystane jako podarunki dla klientów.

Gdzie kupować odzież reklamową?

Obecnie ubrania reklamowe, które poddawane są także personalizacji, można zakupić w wielu sklepach oraz bezpośrednio u producentów – tak sprzedawana jest między innymi odzież reklamowa Promostars.

Zamówienia na odzież reklamową można także składać w internecie, dlatego nie ma potrzeby udawania się bezpośrednio do producenta. To wygodne rozwiązanie, ponieważ zapewnia dostęp do wielu producentów odzieży, którzy mogą wykonać na nich nadruki na zamówienie.

Hale na wynajem w Zgierzu

Redakcja KDSklinkier

Nasza redakcja skupia się na architekturze, innowacyjnych projektach budowlanych oraz kreatywnym wystroju wnętrz. Zespół naszych ekspertów pasjonuje się pięknem formy i funkcji, dostarczając czytelnikom inspirujących historii, trendów i praktycznych porad.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Jakie kwiaty