Strona główna
Akcesoria
Tutaj jesteś
Akcesoria okulary ochronne

Najlepsze dla oczu pracownika okulary ochronne UVEX

Data publikacji 10 grudnia, 2021

 Minęły już czasy, gdy pracownicy musieli martwić się o swoje zdrowie, podczas wykonywania niektórych obowiązków służbowych. Szczególnie o oczy warto dbać, narząd wzroku jest delikatny, podatny na różne negatywne czynniki. Współczesne osobiste środki ochrony oczu uwzględniają wady wzroku czy inne dolegliwości zdrowotne pracownika. Okulary ochronne UVEX można kupić pod różnymi postaciami, dobrze dopasowane do twarzy, nie będą przeszkadzały w pracy, przeciwnie pozwolą na wykonywanie niektórych czynności lepiej, bardziej precyzyjnie.

Dlaczego warto postawić na nowoczesne okulary ochronne UVEX?

 Rozwiązania technologiczne w zakresie okularów ochronnych UVEX w ostatnich latach poszły bardzo do przodu. Każdy kolejny rok to nowe cenne propozycje, z których może skorzystać niejeden przedsiębiorca czy pracownik. Inteligentna technologia powlekania przydaje się na wielu stanowiskach, z tak przygotowanym specjalistycznym produktem można podejść do danych czynności bez strachu czy niepewności o swoje oczy. Szkła skutecznie redukują czynniki negatywne pojawiającą się regularnie na niektórych często trudnych stanowiskach pracy. Okulary ochronne UVEX to różne powłoki, każda z nich ma coś innego do zaproponowania, są one odporne na zarysowania z obu stron, na działanie czynników chemicznych, mniej podatne na zabrudzenia, parowanie szkieł, mają też właściwości antystatyczne. Mając je na nosie w trakcie pracy, nie trzeba je co chwilę zdejmować i czyścić, nie sprawiają żadnych trudności w codziennym użytkowaniu, czym często różnią się od zwykłych okularów korekcyjnych używanych poza pracą.

Powłoki w okularach ochronnych do zadań specjalnych

 Często pracownik musi ciągle przemieszczać się po różnych pomieszczeniach w przedsiębiorstwie, gdzie oświetlenie jest o różnym nasileniu. Z okularami ochronnymi UVEX nie trzeba się obawiać takich różnic, powłoki regulują wszelkie zmiany, dzięki temu oczy pracownika nie muszą na tym ucierpieć. Możliwe jest wychodzenie na zewnątrz z ciemnego, zamkniętego obszaru, taki produkt ochroni oczy przed nadmiarem promieni słonecznych. Maksymalna widoczność, którą można uzyskać w tych nowoczesnych szkłach, nie będzie obciążeniem dla twarzy. Okulary ochronne UVEX nie są ciężkie, produkuje się je z materiałów lekkich, solidnych, dobrze przylegających do twarzy, niewywołujących podrażnień w okolicach uszu czy na nosie. Odporność na uderzenia przydaje się, gdy okulary przez przypadek upadną na podłogę, wówczas nie uszkodzą się, będzie można ich dalej używać.

Redakcja KDSklinkier

Nasza redakcja skupia się na architekturze, innowacyjnych projektach budowlanych oraz kreatywnym wystroju wnętrz. Zespół naszych ekspertów pasjonuje się pięknem formy i funkcji, dostarczając czytelnikom inspirujących historii, trendów i praktycznych porad.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Niezbędne elementy do wykonania instalacji wodnych