Strona główna
Akcesoria
Tutaj jesteś
Akcesoria Czym są maszyny Sennebogen

Czym są maszyny Sennebogen?

Data publikacji 21 czerwca, 2022

Maszyny przeładunkowe odciążają człowieka w pracy, są niezastąpione podczas większych i mniejszych inwestycji. Można spotkać je na placu budowy, na złomowisku, w sortowni odpadów lub podczas renowacji dróg. Mają charakterystyczną budową, mogą z łatwością przenieść ciężkie ładunki, których nie udźwignie człowiek. Sprzęty te wymagają wyspecjalizowanego operatora, ale nowoczesne technologie użyte w maszynie Sennebogen 821 sprawiają, że obsługa sprzętu jest nader intuicyjna.

Gdzie niezastąpiona jest maszyna Sennebogen 821?

Maszyna przeładunkowe Sennebogen 821 to sprzęt, który został stworzony do ułatwienia pracy. Pierwsza linia powstała w roku 2007 i od tego momentu maszyna stała się niezastąpiona w pracach na złomowiskach oraz w sortowniach odpadów. Pojazd jest bardzo mobilny, dość łatwy w obsłudze, zapewnia precyzyjne sortowanie. Dzięki zastosowaniu specjalnego, wytrzymałego chwytaka praca z Sennebogen 821 jest bardzo wydajna.

 

Pojazd przeładunkowy z chwytakiem ułatwia i przyspiesza prace na budowie, zwłaszcza kiedy wznoszone są potężne, wielopoziomowe konstrukcje. Łatwe przenoszenie ciężkich produktów odbywa się w sposób bezpieczny, nie obciąża pracowników i zwiększa tempo pracy na budowie. To szczególnie przydatne rozwiązanie podczas budowy dróg.

Czym wyróżnia się marka Sennebogen na tle innych maszyn?

Marka Sennebogen cechuje się dużą wytrzymałością swoich pojazdów. Całość została zaprojektowana tak, aby maszyna przeładunkowa mogła pracować z dużym obciążeniem w sposób bezpieczny oraz stabilny. Na stabilność wpływa specjalna konstrukcja — czteropunktowe podpory pomagają utrzymać środek ciężkości, nawet przy sporym udźwigu. Precyzyjny chwytak będący na wyposażeniu Sennebogen 821 zapewnia bardzo dokładne ruchy. Dzięki temu udaje się szybko i sprawnie sortować odpady.

 

Producent zadbał również o komfort użytkowania. W środku znajduje się klimatyzacja, a więc praca w upalne dni nie jest uciążliwa. Dodatkowo operator maszyny przeładunkowej może pracować w przyjemnych warunkach, kabina jest doskonale wygłuszona, a operator może skorzystać z odtwarzacza CD, który jest na wyposażeniu Sennebogen 821.

 

Na uwagę zasługuje maksymalny zasięg pracy maszyn przeładunkowych tej marki. Ramię żurawia może pracować nawet na odległości 12 m. Pojazd został wyposażony w silnik wysokoprężny, który cechuje się dobrą wydajność i bezawaryjnością. Udźwig na maksymalnym zasięgu to nawet 3,5 tony. Pięciopalczasty chwytak jest bardzo pojemny, co wpływa korzystanie na ergonomię pracy. Magnesy znajdujące się na wyposażeniu chwytaka zapewniają lepszą przyczepność metalowych elementów i ułatwiają sortowanie na złomowisku.

Hale na wynajem w Zgierzu

Redakcja KDSklinkier

Nasza redakcja skupia się na architekturze, innowacyjnych projektach budowlanych oraz kreatywnym wystroju wnętrz. Zespół naszych ekspertów pasjonuje się pięknem formy i funkcji, dostarczając czytelnikom inspirujących historii, trendów i praktycznych porad.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Niezbędne elementy do wykonania instalacji wodnych